nedeľa 19. júla 2015

Odviaž sa! Kdekoľvek! / Keri Smith

Odviaž sa! Kdekoľvek!


Kde sa odviažeš?

Po ceste do školy/práce, pri cestovaní, na výletoch, keď sa len tak flákaš, po ceste do obchodu, počas vyučovania (vŕŕŕ), na turistike, na bicykli, v prostriedkoch verejnej hromadnej dopravy, vo vlaku/v lietadle, na vrchole hory, na brehu jazera, na sídlisku, na imaginárnom mieste, hocikde, kde ti napadne.

Za poskytnutie recenzného výtlačku ďakujem vydavateľstvu Ikar.
Zápisník si môžete kúpiť, napr. TU.

Prvý krát som narazila na Môj bláznivý denník veľmi dávno. Pamätám sa, že vtedy som to videla v originály (Wreck this journal) a bola som z toho nadšená. Keď u nás vydali Odviaž sa! Môj bláznivý zápisník, neskutočne som sa tešila a už veľmi dlho som plánovala, že si ho zakúpim a budem si ho veselo vypĺňať. Avšak nejak mi to nevyšlo. Vôbec som sa k tomu nedostala. A tak, keď vyšiel druhý diel Odviaž sa! Kdekoľvek! neváhala som a ihneď som po ňom siahla. 

Netušila som aké úlohy ma tam budú čakať, no veľmi som sa tešila. Keď mi prišiel balíček a ja som ho dychtivo roztrhala otvorila bola som prekvapená, že je taký maličký. Je to naozaj taká vrecková verziu. Môžete si ho hodiť do kabelky a ani trocha vám nezaberie miesto, prípadne by sa dal strčiť aj do vrecka. Poprezerala som si všetky úlohy a úprimne som bola trocha sklamaná. Myslela som si, že to má byť kreatívne a môžte sa zo zápisníkom vyblázniť a kresliť doňho, čmárať a kreatívne sa vyžívať, no miesto toho sú tam úlohy typu "Choď na nejaké miesto a nakresli sem trasu" a podobne... Avšak nelámem si s tým hlavu a úlohy som si prispôsobila, tak aby mi vyhovovali a aby boli tak ako ich chcem ja. 

Zopár úloh som už splnila a páči sa mi to. Nemám na to veľmi čas preto úlohy vypĺňam málokedy (vždy mi to zaberie kopec času), no keď už sa do nejakej pustím, baví ma to. Či odporúčam tento zápisník? Myslím, že áno. Pre ľudí, ktorí radi cestujú je tento zápisník ideálny a zažijú s ním kopec zábavy. No ja niesom až taký cestovateľ, takže si aj naďalej zápisník plánujem prispôsobovať :). Priložím vám aj zo dve fotky... Snáď sa budú páčiť :).

Vždy keď zbadáš vtáčika, nakresli jeho stopu.


Táto strana je určená na odtlačky rúk alebo prstov. Najprv si ich zašpiň a potom ich pritlač.

2 komentáre:

 1. Pekné kresby :) Wreck this journal ale aj túto verziu som videla u kdekoho, no neviem či je to niečo pre mňa, predsa len nemám toľko času a keď aj nejaký mám, strávim ho pri seriály alebo dobrej knihe. Budem rada ak sa pozrieš na môj blog, možno ťa zaujme TheBookLady

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Úplne ťa chápem. Som na tom rovnako. Síce som vyplnila pár úloh, no zabralo to kopec času a preto ho vypĺňam málokedy. Je mi jasné, že to tak pôjde aj naďalej, ale tak čo už.
   Veľmi rada sa pozriem na tvoj blog :).

   Odstrániť