nedeľa 8. októbra 2017

4.Blogové narodeniny | Súťaž ♥

Ahojte moji najmilší čitatelia! Vítam vás pri dnešnom článku, ktorý sa už časom stal pevnou tradíciou a z ktorého mám obrovskú radosť :)!
Štyri roky! Štyri krásne roky, ktoré som prežila s vami a s vašou podporou.
Je to klišé. Všetko, čo poviem tak bude zrejme znieť, no je to pravda a tak nemám na výber.
Pred štyrmi rokmi by som v živote nikdy neverila, že mi to vydrží tak dlho. Blog som si založila úplnou náhodou, bez očakávaní, či minimálnych znalostí. Písala som príšerne, no z každej "recenzie" som mala priam detskú radosť a tak som sa posúvala po kúsočkoch vpred.
Prvý rok bol za mnou. Naučila som sa veľa nového, svojim spôsobom som sa zlepšila a pomaly som začala spoznávať množstvo nových ľudí. Získala som spolupráce, pričom väčšina mi ostala dodnes. Blog mi ponúkol neskutočné množstvo skúseností a zážitkov. Ani vo sne by mi nenapadlo, že sa raz ocitnem napríklad na YOLi pikniku, čo bol jeden z najkrajších letných zážitkov. Spolupráca s Ikarom je teraz opäť o niečom inom. Viem s kým komunikujem, spoznala som ľudí, ktorí sú zlatí, milí a priateľskí. A na zrazoch som zas spoznala ľudí, ktorí sú ako ja, čo vie naozaj potešiť. Priateľstvá, ktoré som počas týchto štyroch rokov nadobudla nezanikli, no vydržali dodnes za čo som vďačná.
Blog ma naučil veľa vecí. Zlepšila som sa. Aj keď asi nikdy nebudem so sebou spokojná na 100%, cítim, že to písanie už svojim spôsobom ide a cítim sa istejšie. Rozšírila sa mi slovná zásoba, nebojím sa vyjadrovať k literatúre a uznávam... Tak troška som si rozšírila obzory a veru viem byť v poslednom čase prieberčivá v tom, čo čítam O:).
Nie je to jednoduché. Aj keď sú všetky tieto faktory skvelé, niekedy mi to dáva zabrať. Neraz som mala chvíle, kedy som uvažovala, že s týmto všetkým skončím a vrátim sa k čítaniu pre radosť. Neteší ma, keď beriem písanie/čítanie, ako povinnosť. Keď ma stresujú neprečítané stránky, no nie preto, že by ma trápilo, že nemám čas a chcela by som, ale preto, že nestíham termíny a podobne... No vždy si pripomínam všetky dobré veci, ktoré za to stoja a o ktorých som vám povedala. To že mi blog prekáža v jednom momente, neznamená, že zlé obdobie neustúpi a nepocítim opäť obdobie v ktorom si uvedomujem, prečo mi na tom, tak veľmi záleží. Je ťažké nezabudnúť, že z niektorých vecí mám radosť a milujem ich, pri všetkom naokolo, no zatiaľ sa mi to vždy podarilo, či už s pomocou okolia alebo seba samej. Nedokážem si predstaviť, že by som ukončila túto etapu, pretože je ešte veľa vecí o ktoré som sa s vami nepodelila a veľa vecí, ktoré s vami môžem zažiť a predovšetkým chcem. Zabila by som niečo, čo milujem a to by bola najväčšia chyba v mojom živote... Zo začiatku by som možno bola spokojná skrz čas, ktorý by som získala, no potom by som si to uvedomila a ľutovala by som. Pomáhate mi aj vo chvíľach, kedy o tom možno, ani neviete.
Štyri roky sú dlhý čas. Keď si predstavím svoje 13 ročné ja a terajšieho človeka, takmer dospelého, píšucého pre vás... Ja a tento kútik, ktorý som pre vás vytvorila dospievame spoločne, ruka v ruke.


Súťaž
Ďakujem vám za všetko. Za každý komentár, odber, podporu... Za každý jeden moment ♥.
Chcela by som sa vám poďakovať, aj niečim, vďaka čomu moju vďaku pocítite :D a tak som sa rozhodla usporiadať súťaž. Verím, že knižka si nájde svoj nový domov a príde do dobrých rúk...

Aké sú pravidlá?
 • Súťaž platí iba pre súťažiacich so slovenskou doručovacou adresou (čo ma veľmi mrzí :/ )
 • Musíte vyplniť formulár
 • Trvá od dnešného dňa, čiže od 8.10. do 11.11.
 • Výhercu vyberiem na základe formulárových odpovedí (ak to bude nerozhodné, budem losovať)
Čo dodať... Držím vám palce a ešte raz vám za všetko ďakujem. Všetci ste výnimoční, skvelí a úžasní ľudia bez ktorých by som nefungovala už po veľmi krátkom čase.8 komentárov:

 1. Som rada, že sme sa cez naše blogy spoznali ♥ Zistila som, že stretávať nových ľudí nemusí v mojom prípade znamenať katastrofu. Už by sme sa zas mali stretnúť v starom zložení, ale naplánovať to bude zložité :D
  Prajem Tvojmu blogu všetko dobré :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aj ja som veľmi rada ♥ To ani nie je pravda, keď si predstavím, ako dlho sa už v podstate poznáme :D! Nie vôbec to nie je katastrofa... práve naopak. Súhlasím, že by to bolo moc fajn, len tá organizácia je veru zložitá. Myslím, že všetci trpíme nedostatkom času a podobne... No verím, že vianočný zraz ostáva tradíciou :).
   Ďakujeem :))

   Odstrániť
 2. prajem len a len to najlepšie a ďalších úspechov, ktoré ťa s blogom budú čakať! ^^.

  THE WORLD BY KEJMY ♥.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Všetko len to najlepšie, nech sa ti darí či už v osobnom živote alebo aj tu na internete :) Rada sa vraciam k tvojim článkom :3

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem ti :)! Je strašne príjemné počuť takúto odozvu. Som šťastná, že sa sem rada vraciaš a dúfam, že to tak aj ostane ♥

   Odstrániť
 4. Vemi pekne napísané. Tiež je to pre mňa veľká zmena po toľkých rokoch a zároveň istá etapa v mojom živote. Držím palce, aby to boli ďalšie krásne štyri roky! Som rada, že som ťa spoznala. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem ti ♥! Aj ja som veľmi rada, že som ťa spoznala :).

   Odstrániť